YOU#BYJACKOB

PL |

EN

PL | EN

Zamówienia indywidualne

Marzysz o czymś unikatowym, stworzonym specjalnie dla Ciebie? Masz pomysł, który chcesz zrealizować? Może ulubioną rzecz, z której chciał*byś stworzyć coś nowego? Jesteś w dobrym miejscu.

Jackob specjalizuje się w personalizowanych zamówieniach. Wyślij nam swoją kurtkę (albo coś, czemu chcesz nadać nowe życie) lub wymyślmy razem zupełnie nowy, customizowany projekt. 

Jak to się dzieje?

  1. Przede wszystkim wypełnij nasz formularz zamieszczony poniżej i opowiedz o swoim pomyśle. Zdjęcia czy rysunki inspiracji możesz też przesłać na adres: orders@jackobbuczynski.com
  2. Nie musisz się martwić, że nie potrafisz malować – wystarczy, że przedstawisz nam swój pomysł (lub wyślesz inspiracje w formie np. zdjęć).
  3. Po zapoznaniu się z informacjami skontaktujemy się z Tobą i wspólnie ustalimy więcej szczegółów (np. określimy, czy chcesz wykonać projekt na własnej rzeczy, czy też nadać drugie życie kurtkom z pracowni Jackoba).
  4. Gotowy produkt wysyłamy preferowaną opcją dostawy lub umawiamy się na odbiór osobisty w pracowni w Warszawie, przy ul. Kolejowej 11/13.

Spełniamy każde upcyclingowe marzenia!

Inspiracje i zrealizowane projekty