YOU#BYJACKOB

PL |

EN

PL | EN

Dobierz rozmiar

W sklepie jackobbuczynski.com rozmiary produktów opisane są najczęściej jako one-size/oversize/unisex. Jak zatem dobrać produkt idealnie nam pasujący? Poniżej krótki przewodnik.

Na stronie każdego z produktów znajduje się opis jego wymiarów oraz wzrost modelki. W miarę możliwości staramy się dołączyć również rysunek pomocniczy.  

Wymiary danej rzeczy warto porównać z wymiarami czegoś, co już znajduje się w Waszych szafach. W tym celu rozłóż ubranie na płaskiej powierzchni i rozpocznij pomiar przy pomocy np. metra krawieckiego. Długość całkowitą (wymiar A) mierzymy od kołnierza do dolnej krawędzi ubrania, szerokość pod pachami (wymiar B) – od szwu do szwu, tuż pod rękawami, szerokość w biodrach (wymiar C) – przy dolnej krawędzi ubrania – od szwu do szwu. Natomiast długość rękawa mierzy się od zewnętrznej, od szwu kołnierza do krawędzi rękawa (wymiar D) oraz/lub od wewnętrznej, od szwu pod pachą do krawędzi rękawa (wymiar E).

Innym sposobem jest zmierzenie się i porównanie swoich wymiarów z wymiarami przedstawionymi w opisie produktu. Pomiarów dokonujemy wzdłuż tułowia (wymiar A), w najszerszym miejscu klatki piersiowej (wymiar B), w biodrach (wymiar C), od szyi do nadgarstka (wymiar D) oraz od pachy do nadgarstka (wymiar E).

Istotne znaczenie ma to podczas składania zamówień indywidualnych. Im bardziej szczegółowo opiszesz swoje wymiary, tym większa pewność, że przygotowany specjalnie dla Ciebie produkt spełni Twoje oczekiwania.

W przypadku produktów takich jak spodnie, spódnice, czy sukienki wymiary staramy się podawać przedstawiając ich bardziej szczegółowy opis. Poniżej, na przykładzie spódnicy, podajemy obwód w pasie oraz długość całkowitą.